Moda na ekologiczne okna

Czy możemy zadbać o ekologię podczas wyboru i kupna okien? Jak najbardziej! Okna z Mszany Dolnej sprawią, że Twój dom stanie się zdecydowanie bardziej energooszczędny.

Trwałe, szczelne i odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych okna pozwolą zachować Twoim pomieszczeniom ciepło, jakie panuje w środku. Nawet jeśli są to okna o bardzo dużych wymiarach, obecnie najbardziej popularne, ich parametry techniczne zapobiegają utracie ciepła. Natomiast olbrzymie obszary przeszkleń dodatkowo nasłonecznią i jednocześnie, właśnie ocieplą Twój dom. A zatem dzięki oknom z Mszany Dolnej nie tylko zadbasz o ekologię, ale także o własny portfel.

Elegancja okien tkwi w ich prostocie

Zwłaszcza elegancja współczesna. Grube, ozdobne ramy odchodzą w zapomnienie i tyczy się to nie tylko obrazów. Obecnie modny i pożądany jest klasyczny minimalizm. Także we wzornictwie okiennym. Mniej miejsca przeznaczonego na ramę to więcej światła, jakie wypełni pomieszczenie. Dzisiaj nasze okna są prawdziwymi oknami na świat – na naturę, ogród, słońce, zieleń i przestrzeń. Minimalizm we wzornictwie to także olbrzymie udogodnienie dla dekoratorów wnętrz. Klasyczne ale zarazem nowoczesne, modnie uszczuplone ramy okienne pasują do niemal każdego wystroju. Nie zabierają niepotrzebnie przestrzeni, pozostają w ukryciu. Dzięki temu niewidocznie podkreślają to, co jest najbardziej istotne – przestrzeń i światło.

Harmonia z naturą

Im więcej przeszkleń, tym lepiej. Tym więcej w naszych pomieszczeniach światła i ciepła, więcej uspokajającej zieleni czy energetycznych kolorów kwiatów. Harmonia z naturą to coś, do czego bardzo pragniemy obecnie powrócić. W dobie nieustannej pracy, pogoni za pieniądzem, osiągania kolejnych etapów kariery – nie jest to łatwe. Jednak te chwile relaksu w domu mogą zamienić się w błogie obcowanie z naturą. Kto by pomyślał, że dobór okien może mieć tak ogromny wpływ na nasze samopoczucie..? Jeśli chcesz aby Twoje okna otworzyły się na bliskość natury, hasło, jakie powinieneś wpisać w wyszukiwarkę to – okna Mszana Dolna.

Taras w salonie...

...czy salon na tarasie? Przeszklenia powodują, ze wypoczywając w salonie, możesz przebywać na łonie natury, a będąc na tarasie, czuć się domowo. Dwie zupełnie różne przestrzenie stapiają się w jedno. I właśnie dlatego tak chętnie decydujemy się na tego typu okna, które może stosowniej byłoby opisać szklanymi ścianami. Bo tak naprawdę nie chcemy się oddzielać od tego, co na zewnątrz. Zwłaszcza, jeśli jest to ogród pełen kwiatów, monumentalny las czy łąki ścielące się wśród pagórków. Okna z Mszany Dolnej nie oddzielą Cię od natury. Zapewnią Ci nasłonecznienie, ciepło, ciszę i spokój. Spodziewałbyś się, że mają aż taką moc?

Odział Nowy Sącz

Oddział Mszana Dolna

 

 

Oddział Limanowa

Oddział Krynica

Oddział Gorlice

ikonka inspiracji

Pozwól się zainspirować