Okna Brügmann / Salamander, Okna Nowy Sącz, Okna Mszana Dolna, Okna Limanowa, Okna Gorlice, Honer


wczytywanie
Okna Brügmann / Salamander, Okna Nowy Sącz, Okna Mszana Dolna, Okna Limanowa, Okna Gorlice, Honer Jesteśmy honernie dobrzy w tym co robimy!
Drzwi wewnętrzne Plisy i rolety wewnętrzne Moskitiery
Okna Bramy garażowe Drzwi zewnętrzne Rolety zewnętrzne
Oferta

Okna Brügmann / Salamander

Wykonane z niemieckich profili okiennych Brügmann o grubości 73mm charakteryzujące się bardzo wysoką sztywnością dzięki pogrubionym ściankom (klasa A), co gwarantuje długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okien?

Okna Gorlice

OKNA HONER INNI PRODUCENCI
SZYBY Szyby bez wentyli zespalane w komorach argonowych dają 100% pewności, że szyba posiada odpowiednią ilość argonu. Możliwość zastosowania stosunkowo niedrogiego pakietu 3 szybowego o współczynniku U=0,6 lub U=0,7. Często producenci stosują nieco tańsze szyby z wentylami, zespalane w małych zakładach, napełniane argonem przez tzw. wentyle (ręcznie) - duże prawdopodobieństwo pomyłek pracowników.
OKUCIA Niemieckie markowe okucia SIEGENIA-AUBI, które posiadają obrotowe rolki zdecydowanie ułatwiające pracę klamki, a także przedłużają ich żywotność. Większość firm montuje tańsze okucia, bez obrotowych rolek, co powoduje cięższą pracę klamki i krótszą żywotność poprzez wycieranie się nie obrotowych rolek.
WZMOCNIENIA Bardzo mocne, szerokie (40x28mm) wzmocnienie stalowe daje taką samą sztywność jak wzmocnienie zamknięte 30x30mm, a jest cieplejsze ponieważ zimno jest przekazywane po jednej a nie dwóch stronach. Pięciokomorowa listwa przyparapetowa z uszczelką gwarantująca profesjonalny montaż parapetów i zarazem maksymalną szczelność.
LISTWA PRZYPARAPETOWA Pięciokomorowa listwa przyparapetowa z uszczelką gwarantująca profesjonalny montaż parapetów i zarazem maksymalną szczelność. Większość firm nie stosuje listew przyparapetowych ze względu na dodatkowe koszty lub stosują ok. 20cm kawałki listwy, które nie zabezpieczają okna na całej długości.
KOLOR Największym atutem w profilach Brügmann jest barwiona ściana pod kolor zewnętrzny okien. Brak barwionego podkładu powoduje że każda rysa odsłania biały profil.
 
do gory