Jesteśmy honernie dobrzy w tym co robimy!
Drzwi wewnętrzne Zabudowa wnęk
Okna Bramy garażowe Drzwi zewnętrzne
Oferta

Zabudowa wnęk

Szafy z drzwiami przesuwnymi

Oferujemy Państwu szafy o nowoczesnym wzornictwie i praktycznym zastosowaniu. Idealne do umeblowania zarówno domu jak i biura czy gabinetu. Solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, daje naszym produktom wieloletnią wytrzymałość oraz satysfakcje i zadowolenie klientów.

Drzwi przesuwne są obecnie najbardziej popularne. W tym systemie drzwi niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylenie drzwi. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić dużą część przestrzeni, dzięki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Również jeśli szafa ma być duża, najlepiej sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych. Wówczas możemy zastosować kilka skrzydeł, które pozwolą na wygodne korzystanie z szafy. Drzwi przesuwne, dzięki najwyższej jakości systemom jezdnym INDECO, są bardzo ciche i bezpieczne w eksploatacji.

indeco-systemy-zabudowy-wnek-nowy-sacz

Garderoby

Nasze garderoby wykonywane są z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem perfekcyjnych konstrukcji dającym najlepszą  funkcjonalność. Dzięki możliwości wykonywania poszczególnych elementów na wymiar jesteśmy w stanie zrealizować plan garderoby w każdym nawet najmniejszym zakątku domu Klienta.

Do stworzenia aranżacji wymarzonej garderoby może posłużyć nam oddzielne pomieszczenie jak również wnęka pod zabudowę czy przestrzeń pod skosem na poddaszu, wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta.

 W związku z tym, że w dzisiejszej garderobie nie musimy jedynie przechowywać odzieży może ona nam dodatkowo służyć do zorganizowania przedmiotów gospodarczych takich jak odkurzacz, deskę do prasowania czy innych przedmiotów o czym należy pamiętać w procesie planowania tego miejsca.

 
do_gory